Beymen Suadiye Bağdat Caddesi'nde yeni bir mağaza açacak

İSTANBUL, (DHA) ÜNLÜ giyim firması Beymen, Beymen Suadiye 481 ismi ile Bağdat Caddesi'nde tüketicilerle buluşacak. 25 milyon TL'lik bir yatırım ile açılacak olan Beymen Suadiye 5 bin metrekarelik bir alanda, 700 marka ve 20 farklı ürün kategorisi ile Beymen'in en büyük cadde mağazası olma özelliğini taşıyor. 

2015 senesinden bu yana çalışmaları devam eden Beymen Suadiye 481,  dünyaca ünlü İngiliz perakende mimarı HMKM tarafından projelendirildi. Beymen, yeni yatırımı ile Türkiye genelinde toplam 90 mağaza ve yaklaşık 78.000 metrekare ve 1700 personele ulaştı. 

"TÜM ÜRÜN KATEGORİLERİMİZE YER VERDİK"

Beymen Suadiye 481’in Beymen’in son dönemde gerçekleştirdiği en önemli  yatırım olduğunun altını çizen Boyner Grup Perakende Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı-COO ve Beymen CEO'su Elif Çapçı, “Çok uzun zamandır gönlümüzde Bağdat Caddesi'nde büyük, müstakil bir binada flagship bir Beymen mağazası yatıyordu. Aradığımız lokasyonu bulunca, 2015 yılında Akiş GYO’nun inşaata başlamasıyla projeyi hayata geçirdik. BEYMEN Suadiye ile kusursuz bir Beymen deneyimi sunuyoruz. Metrekare büyüklüğünden dolayı tüm ürün kategorilerimize yer verme imkanımız oldu.  Kadın, erkek, kozmetik, çocuk ve ev departmanlarımız mağazamızın farklı katlarında özel dekorları ile müşterilerimizi ağırlıyor olacak. Beymen Suadiye 481 ile Anadolu yakasında bir Rönesans’a da tanıklık edeceğiz. Bağdat Caddesi’nde Erenköy’den Suadiye’ye bir geçiş söz konusu ve biz de bu yeni yapılanmanın önemli mihenk taşlarından biriyiz. Vaktiyle Beymen, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde nasıl bir enerji yarattıysa, şimdi aynı şekilde Bağdat Caddesi'nde de bu enerjiyi yaratacağız” dedi.  

"CİRO HEDEFİMİZ 100 MİLYON TÜRK LİRASI"

Elif Çapçı mağazanın ilk yıl ciro hedefini ise şu sözlerle açıkladı: “Bağdat Caddesi’ndeki Erenköy mağazamıza göre çok daha geniş metrekareye, yeni kategorilere ve zenginleşmiş marka miksine sahip olan Beymen Suadiye mağazamızda ilk yıl ciro hedefimiz 100 Milyon TL”. 

100 kişilik uzman ekibi ile Pazar dahil her gün 10:00-20:00 saatleri arası hizmet verecek olan BEYMEN Suadiye, 700’ü aşkın markayı müşterileri ile buluşturuyor.

Ayrıca BEYMEN, Suadiye açılışıyla birlikte Boyner Grup Sosyal Sorumluluk projelerinden ‘Askıda İyilik’e de destek verecek. Askıda İyilik ile Beymen müşterileri alışverişlerine ek olarak BEYMEN desteğiyle ve özel bir fiyatla hazırlanan iyilik paketlerini satın alabilecekler. Bu iyilik paketleriyle farklı sivil toplum kuruluşlarının üniversite öğrencisi bursiyerlerine giysiler hediye ederek destek olabilecekler. 

(FOTOĞRAFLI)