Türk Telekom'dan internet tarifelerine dev zam: İşte tarih ve zam miktarı

Okuma Süresi: 1 Dakika
Türk Telekom'dan internet tarifelerine dev zam: İşte tarih ve zam miktarı
Doviz.com
21.09.2023 09:19

Türk Telekom, internet abonelik fiyatlarına 1 Ekim’den itibaren zam geleceğini duyurdu. Zammın ardından en ucuz abonelik paketinin ise 585 liradan başlayacağı bildirildi.

Türk Telekom, 1 Ekim itibariyle paket fiyatlarında yeni bir güncelleme yapılacağını açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre bireysel ve kurumsal internet ücretlerine 200 liraya kadar zam gelecek. En ucuz paket 585 liradan başlayacak.

Öte yandan gerçekleştirilen zam, taahhüdü bulunan abonelikleri kapsamayacak.

Konuya ilişkin Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, "1 Ekim 2023 tarihinden itibaren; Evde/İşte İnternet tarifelerinin liste fiyatı, Yalın/Alo erişim liste fiyatı ve Alo dakika paketlerinin liste fiyatı, Statik IP liste fiyatı ve Tek Seferlik İşlem ücretlerinde (devir, hat dondurma, hat kapama) güncelleme yapılacaktır. Bahse konu liste fiyatı güncellemelerinden, sadece taahhütsüz durumda olan müşterilerimiz etkilenecek olup, taahhütlü müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Taahhütsüz müşterilerimiz de avantajlı kampanyalarımıza katılarak hiçbir fiyat değişikliğinden etkilenmeden kullanımlarına devam edebilirler" ifadelerine yer verildi.

Yeni zamlı tarifeler ise şu şekilde listelendi:

REKLAMI KAPAT X