Blockchain Economy İstanbul ünlü isimlerin katılımıyla büyük etki yaratacak

Radarınızda bulunması gereken dünyanın en iyi Blockchain etkinliği yaklaşıyor!

2 yıllık Covid-19 pandemisi sonrasında, Blockchain Economy Zirvesi 27-28 Temmuz 2022'de İstanbul'un en seçkin mekanlarından Hilton İstanbul Bomonti Hotel'de yeniden İstanbul'da. 

Zirvenin 2. Türkiye etkinliği, pandemiden önce Türkiye'de düzenlenen son büyük blockchain konferansıydı, ve şimdi zirvenin 4. etkinliği, pandemi sonrasında kripto topluluğunu Avrupa ve Asya arasındaki köprüde bir araya getiren ilk konferans olacak.

 Blockchain Economy İstanbul Zirvesi, önde gelen endüstri uzmanları, ünlü yıldızlar ve etkili isimlerden oluşan ilk konuşmacı kadrosunu tanıttı.

Etkinliğe katılan ilk konuşmacılar şunları içeriyor:

Alex Bornyakov - Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakan Yardımcısı

Carl Runefelt - Girişimci, Kripto Yatırımcısı, Forbes under 30, Twitter'da 1 milyon takipçi

Emre Aydın - Türk Popstar

Michael Saylor - MicroStrategy CEO'su

Engin Altan Düzyatan - Türk Film ve Televizyon Yıldızı

Lou Yu - Kucoin Labs Başkanı

Eren Özkan - Mastercard Türkiye Başkan Yardımcısı

Hamza Yardımcıoğlu - Ünlü TV yapımcısı ve yazarı

Russ Batyrshin - Deepcoin'de Küresel İş Geliştirme Direktörü

Burak Köse - Uzmancoin'in Kurucu Ortağı (etkinliğin stratejik ortağı)

Johann Polecsak - QANplatform'un Kurucu Ortağı ve CTO'su ve diğerleri.

Blockchain Economy İstanbul Zirvesi, kripto paraların bilinirliğinin arttırılması için tasarlanmış ilgi çekici etkinlikler ve konuşmacı oturumları içeren bir blockchain ve kripto konferansıdır. Finansın geleceği: Bitcoin, Web 3, NFT'ler, Metaverse, De-Fi, madencilik, kripto para birimlerinin düzenlenmesi, kripto para birimlerine yatırım ve ticaret yoluyla para kazanma, işletmelerde ve hükümette blok zinciri teknolojisinin uygulanması ve çok daha fazlası bu zirvede tartışılacak.

Panel tartışmaları, açılış oturumları, endüstri odaklı sergiler, NFT Sanat Galerisi, Grand İstanbul Crypto Bazaar katılımcıların projelerin ve markaların değer önermelerini anlamalarına, ilgili hizmetlerle iletişime geçmelerine ve potansiyel iş bağlantıları ve ortaklıkları gerçekleştirmelerine olanak tanıyacak. Gate.io, KuCoin, Deepcoin, XT.com, Woo network, Sport Investing ve MoonGaming, yaklaşık 14 milyon kriptopara sahipleri olan ülkede düzenlenecek en büyük blockchain konferansının sponsorları arasında yer alan şirketlerden sadece birkaçı. 

28 Temmuz 2022'de, yalnızca ilk 1.000 standart pass sahibi, uluslararası üne sahip DJ ve yapımcı Mahmut Orhan'ın yer aldığı Blockchain Ekonomi İstanbul Zirvesi'nin kapanış partisine katılma şansına sahip olacak. 

Daha fazla bilgi zirvenin web sitesinde:

https://blockchaineconomy.istanbul/tr

Biletler için:

https://blockchaineconomy.istanbul/tr/tickets

Standart pass için %10 indirim kodu: BEIST2022