Ünlü analist, bu hafta takip edeceği 8 tokenı ve nedenlerini açıkladı

Okuma Süresi: 2 Dakika
Ünlü analist, bu hafta takip edeceği 8 tokenı ve nedenlerini açıkladı
Doviz.com
23.08.2023 10:41

Kripto para analisti Miles Deutscher, bu hafta takip edeceği tokenları ve nedenlerini açıkladı.

Buna göre Deutscher’in izleme listesi şunları içerdi:

Bitcoin (BTC)

Piyasa Grayscale’in ETF başvurusuna ilişkin kararını beklerken, BTC önemli bir destek seviyesinde bulunuyor. Deutscher, Eylül ayının tarihsel olarak Bitcoin’in en kötü performans gösterdiği ay olduğunu ve bunun fiyat üzerinde daha fazla baskı yaşatabileceğini belirtti.

Binance Coin (BNB)

Binance ekosisteminin yerel tokeni 220 dolar seviyesini kaybetti ve şimdi 200 dolara yaklaşıyor. Deutscher, BNB’nin tüm piyasa için bir tür risk göstergesi olduğunu ve bu nedenle izlenmesi gereken önemli bir grafik olduğunu söyledi.

Sui (SUI)

Analist, SUI’nin düşük seviyeleri gördüğünü ve Güney Kore’nin en popüler kripto para borsası Upbit’teki yükselen hacimleri nedeniyle izlenmesi gerektiğini söyledi.

Sei (SEI)

Deutscher, bu tokenin de Upbit üzerindeki hacim liderlerinden biri olduğunu ve hatta bugün SUI’yi geçtiğini açıkladı. Bu tokeni yakından izlediğini ifade etti.

BASE altcoinleri

Deutscher bu kategoride belirli bir token adı vermedi, ancak BASE’de başlatılan herhangi bir kaliteli protokolün incelemeye değer olduğunu söyledi. Deutscher, BASE üzerine kurulu bir sosyal medya projesi olan Friend Tech’in artan metrikleri ve yarattığı heyecan göz önüne alındığında, BASE’in şu anda olması dikkat edilmesi gereken yer olduğunu söyledi.

Thorchain (RUNE)

Deutscher, Rune’un iyi bir ürün olan kredi hizmetini başlattığını, ancak insanların Rune’un yeni bir daimi borsayı da tanıttığını unuttuğunu söyledi. Deutscher, Rune için bir sonraki trendi ortaya çıkarmanın zamanının gelmiş olabileceğini söyledi.

Friend Tech

Bu bir token olmasa da Deutscher, Friend Tech’in kripto alanında çok fazla ses getirdiğini ve bazı borsalarda bu projenin performansını takip eden bir endeks token ile işlem yapmanın mümkün olduğunu söyledi.

XCAD Network (XCAD)

Deutscher, sosyal medya trendinin tüm hızıyla devam etmesiyle birlikte, bu alandaki diğer projeleri izlediğini söyledi. XCAD’in güçlü bir varlığa ve büyüyen bir topluluğa sahip olduğunu belirtti.

İLGİLİ HABER Bitcoin göstergeleri bize ne anlatıyor? İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin’in göstergeleri, lider kripto para biriminde aşırı satış gerçekleştiğine işaret ediyor.
Etiketler: btc BNB SUI SEI RUNE XCAD
REKLAMI KAPAT X